Forbrugerhenvendelser

Ved spørgsmål om specifikke kyllingeprodukter, reklamationer eller lignende forbrugerhenvendelser vedrørende kyllingeprodukter fra Rokkedahl skal Danpo kontaktes.

Rokkedahl kan ikke hjælpe med denne type henvendelser, da det er Danpo, som varetager salget af Rokkedahl-produkter i Danmark.

Se mere information på denne side.

Forbrugerhenvendelser

Ved spørgsmål om specifikke kyllingeprodukter, reklamationer eller lignende forbrugerhenvendelser vedrørende kyllingeprodukter fra Rokkedahl skal Danpo kontaktes.

Rokkedahl kan ikke hjælpe med denne type henvendelser, da det er Danpo, som varetager salget af Rokkedahl-produkter i Danmark.

Se mere information på denne side.

Rokkedahl

Administration: +45 22 21 01 55, adm@rokkedahl.dk
Mark Rokkedahl

Adm. Direktør
Indehaver

+45 40 36 60 08
mark@rokkedahl.dk

Susanne Rokkedahl

Direktion, HR & ESG
Indehaver

+45 29 92 72 03
susanne@rokkedahl.dk

Mette Bols

Økonomichef
Administration

+45 40 31 34 88
mette@rokkedahl.dk

Karoline Synkesen Baisgaard

Markedsføringsansvarlig (barsel)

karoline@rokkedahl.dk

Signe Busk Lund

Marketingmedarbejder

+45 20 51 66 41
signe@rokkedahl.dk

Rokkedahl Landbrug

Administration: +45 22 21 01 55, adm@rokkedahl.dk
Jakob Rokkedahl Poulsen

Produktionschef Levende dyr
Med-indehaver

+45 61 74 80 56
jakob@rokkedahl.dk

Peter Holst

Produktionschef
Markbrug

+45 20 51 57 39
peter@rokkedahl.dk

Martin Rishøj

Ansvarlig for optimering i kyllingeproduktionen

+45 40 30 02 66
martin@rokkedahl.dk

Rokkedahl Food

Administration: +45 22 21 01 55, adm@rokkedahl.dk

For forbrugerhenvendelser og reklamationer, se denne side. Al forbrugerkontakt skal foregå gennem Danpo, som varetager salget i Danmark. B2B-henvendelser og henvendelser vedrørende eksport kan ske gennem Ulla Rokkedahl.

Ulla Rokkedahl

Chef for Markedsforhold og Koordinering
Med-indehaver

+45 51 22 78 53
ur@rokkedahl.dk

Gunnar Dahl

Ledelse

+45 28 30 60 20
gd@rokkedahl.dk

Janni Nielsen

Kvalitet

+45 23 40 99 05
jvn@rokkedahl.dk

Thomas Borup

Produktion

+45 28 89 80 59
tbh@rokkedahl.dk

Christian Bjerg

Planlægning

+45 23 21 49 63
cbj@rokkedahl.dk

Birte Christiansen

Logistik

+45 22 21 01 56
bc@rokkedahl.dk

Jan Gundersen

Teknik

+45 61 72 86 89
jg@rokkedahl.dk

Søren Traberg

Hjemhentning

+45 22 20 97 12
st@rokkedahl.dk

Rokkedahl Energi

Administration: +45 22 21 01 55, adm@rokkedahl.dk
Anja Møller

CEO
Med-indehaver

+45 30 28 72 10
anja@rokkedahl.dk

Jesper og varmeveksler
Jesper Toft Jensen

Teknisk chef og salg
Med-indehaver

+45 21 77 09 10
jesper@rokkedahl.dk

Anders Thordahl Nøhr

Salgsansvarlig (konsumæg og opdræt)

+45 23 61 65 82
anders@rokkedahl.dk

Rokkedahl

Administration:
+45 22 21 01 55
adm@rokkedahl.dk
Mark Rokkedahl

Adm. Direktør
Indehaver

+45 40 36 60 08
mark@rokkedahl.dk

Susanne Rokkedahl

Direktion, HR & ESG
Indehaver

+45 29 92 72 03
susanne@rokkedahl.dk

Mette Bols

Økonomichef
Administration

+45 40 31 34 88
mette@rokkedahl.dk

Karoline Synkesen Baisgaard

Markedsføringsansvarlig (barsel)

karoline@rokkedahl.dk

Signe Busk Lund

Marketingmedarbejder

+45 20 51 66 41
signe@rokkedahl.dk

Rokkedahl Landbrug

Administration:
+45 22 21 01 55
adm@rokkedahl.dk
Jakob Rokkedahl Poulsen

Produktionschef Levende dyr
Med-indehaver

+45 61 74 80 56
jakob@rokkedahl.dk

Peter Holst

Produktionschef
Markbrug

+45 20 51 57 39
peter@rokkedahl.dk

Martin Rishøj

Ansvarlig for optimering i kyllingeproduktionen

+45 40 30 02 66
martin@rokkedahl.dk

Rokkedahl Food

Administration: +45 22 21 01 55, adm@rokkedahl.dk

For forbrugerhenvendelser og reklamationer, se denne side. Al forbrugerkontakt skal foregå gennem Danpo, som varetager salget i Danmark. B2B-henvendelser og henvendelser vedrørende eksport kan ske gennem Ulla Rokkedahl.

Ulla Rokkedahl

Chef for Markedsforhold og Koordinering
Med-indehaver

+45 51 22 78 53
ur@rokkedahl.dk

Gunnar Dahl

Ledelse

+45 28 30 60 20
gd@rokkedahl.dk

Janni Nielsen

Kvalitet

+45 23 40 99 05
jvn@rokkedahl.dk

Thomas Borup

Produktion

+45 28 89 80 59
tbh@rokkedahl.dk

Christian Bjerg

Planlægning

+45 23 21 49 63
cbj@rokkedahl.dk

Birte Christiansen

Logistik

+45 22 21 01 56
bc@rokkedahl.dk

Jan Gundersen

Teknik

+45 61 72 86 89
jg@rokkedahl.dk

Søren Traberg

Hjemhentning

+45 22 20 97 12
st@rokkedahl.dk

Rokkedahl Energi

Administration: +45 22 21 01 55, adm@rokkedahl.dk
Anja Møller

CEO
Med-indehaver

+45 30 28 72 10
anja@rokkedahl.dk

Jesper og varmeveksler
Jesper Toft Jensen

Teknisk chef og salg
Med-indehaver

+45 21 77 09 10
jesper@rokkedahl.dk

Anders Thordahl Nøhr

Salgsansvarlig (konsumæg og opdræt)

+45 23 61 65 82
anders@rokkedahl.dk