Rokkedahl Landbrug

Administration: +45 22 21 01 55, adm@rokkedahl.dk
Mark Rokkedahl

Adm. Direktør
Indehaver

+45 40 36 60 08
mark@rokkedahl.dk

Susanne Rokkedahl

HR & Kommunikation
Indehaver

+45 29 92 72 03
susanne@rokkedahl.dk

Mette Bols

Økonomichef
Administration

+45 40 31 34 88
mette@rokkedahl.dk

Jakob Rokkedahl Poulsen

Produktionschef Levende dyr
Med-indehaver

+45 61 74 80 56
jakob@rokkedahl.dk

Peter Holst

Produktionschef
Markbrug

+45 20 51 57 39
peter@rokkedahl.dk

Rokkedahl Food

Danpo og Rokkedahl er fælles om Rokkedahl Food, hvor vores kyllinger bliver slagtet. Danpo står for den daglige drift, så har du forbrugerrettede spørgsmål, er du velkommen til at rette henvendelse via: +45 72 11 55 55, eller denne kontaktformular.

Ulla Rokkedahl
Ulla Rokkedahl

Chef for Markedsforhold og Koordinering
Med-indehaver

+45 51 22 78 53
ur@rokkedahl-food.dk

Rokkedahl Energi

Administration: +45 22 21 01 55, adm@rokkedahl.dk
Anja Møller

CEO
Med-indehaver

+45 30 28 72 10
anja@rokkedahl.dk

Jesper Toft Jensen

Teknisk chef og salg
Med-indehaver

+45 21 77 09 10
jesper@rokkedahl.dk

Rokkedahl Landbrug

Administration:
+45 22 21 01 55
adm@rokkedahl.dk
Mark Rokkedahl

Adm. Direktør
Indehaver

+45 40 36 60 08
mark@rokkedahl.dk

Susanne Rokkedahl

HR & Kommunikation
Indehaver

+45 29 92 72 03
susanne@rokkedahl.dk

Mette Bols

Økonomichef
Administration

+45 40 31 34 88
mette@rokkedahl.dk

Jakob Rokkedahl Poulsen

Produktionschef Levende dyr
Med-indehaver

+45 61 74 80 56
jakob@rokkedahl.dk

Peter Holst

Produktionschef
Markbrug

+45 20 51 57 39
peter@rokkedahl.dk

Rokkedahl Food

Danpo og Rokkedahl er fælles om Rokkedahl Food, hvor vores kyllinger bliver slagtet. Danpo står for den daglige drift, så har du forbrugerrettede spørgsmål, er du velkommen til at rette henvendelse via: +45 72 11 55 55, eller denne kontaktformular.

Ulla Rokkedahl
Ulla Rokkedahl

Chef for Markedsforhold og Koordinering
Med-indehaver

+45 51 22 78 53
ur@rokkedahl-food.dk

Rokkedahl Energi

Administration: +45 22 21 01 55, adm@rokkedahl.dk
Anja Møller

CEO
Med-indehaver

+45 30 28 72 10
anja@rokkedahl.dk

Jesper Toft Jensen

Teknisk chef og salg
Med-indehaver

+45 21 77 09 10
jesper@rokkedahl.dk